EvimDeko Ürünleri Bana Nasıl Teslim Edecek?

  • Ürün çeşitliliği ve farklılığını göz önünde bulundurarak, satın almak istediğiniz her ürünün kendine ait teslim şartlarını okumanız önerilir.
  • Gün içinde saat 13.00'den sonra vereceğiniz siparişleriniz en geç 3 iş günü sonunda teslim edilecektir. Yurt genelinde siparişlerinizde en geç 4 iş günü içerisinde siparişiniz vereceğiniz adrese teslim edilecektir.
  • Resmi tatil günleri verilen siparişler takip eden ilk çalışma günü işleme alınıp sevk işlemleri başlatılacaktır.(Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü hariç)
  • EVİMDEKO yurtiçi tüm 100 YTL ve üzerindeki siparişlerinizde teslimatımız ücretsizdir. 100 YTL'ye kadar olan siparişlerinizde 5 YTL teslimat ücreti alınmaktadır.
  • Satın alma sırasında sizden teslim adresleri istenecektir. Aldığınız ürünlerin teslim edilmesini istediğiniz adresi mutlaka belirtmeniz gerekmektedir. Ani bir adres değişikliğinde yeni adres bilgisini Müşteri Hizmetleri'ne (yeniadres@evimdeko.com) a bir e-posta ile bildirdiğiniz taktirde Müşteri Hizmetleri dağıtım şirketi ile görüşüp ürününüzün yeni adrese teslimini sağlayacaktır.
  • Ürünlerimizin teslim garantisi bulunmaktadır. Teslimat sırasında ürün herhangi bir zarar görür ise, ürün sizden alınacak ve yeni ürün teslimatı yapılacaktır. Daha detaylı bilgi için sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  • Ürünü dağıtım şirketinin kuryesinden teslim alırken mutlaka ürününüzün herhangi bir zarar görmediğine emin olmanız önemle önerilmektedir.
  • EVİMDEKO dan verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Bu gibi durumlarda size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

 

Cevabını bulamadığınız sorularınızı bize sormaktan çekinmeyin »

Site üzerinde bulunan tüm resim ve bilgilerin telif hakları Evimdeko Pazarlama Satış Aracılık Tedarik Hizmetleri Ltd. Şti.'ne aittir.
Hızlı Ulaşım: Bize Ulaşın - Müşteri Hizmetleri - Üyelik